Důležitý společník nejen pro vaše schůzky

Kdybychom zabrousili trochu do historie, asi by nás hodně překvapilo, že kabelky nosili především muži a ukrývali v nich mince.Pak tu byla tzv. „žebradla“ na nářadí pro řemeslníky. O ženskou záležitost začalo jít až v průběhu posledních 200 let.
V dnešní době najdete v obchodech opravdu velmi pestrou škálu, od těch nejluxusnějších až po ty sportovní. Objevíte tu opravdu malé poklady v pestrých i decentních barvách, které se hodí ke každé příležitosti.

kabelka béžová

Absolutně přitom nezáleží na tom, co si myslí naši muži, kteří většinou nechápou, proč jich musíme vlastnit hned několik najednou. Pokaždé, když se někam chystáme, nervózně přešlapují za našimi zády s neustálými komentáři o tom, jak nám to dlouho trvá a ať si pospíšíme. Při tom, když za námi zaklapnou dveře, hned by si chtěli schovat své osobní věci právě k nám.

Trendy letošního podzimu
Není to ani černá, ani bílá, ale jemná béžová. Něžná a přitom neutrální barva, která je příjemná na pohled i na dotek. Kabelka béžová by tedy neměla chybět ani ve vašich módních doplňcích. Dodá vám šmrnc a styl, který ocení právě i váš muž. Navíc ladí se všemi ostatními barvami.
Klidně si dopřejte i střevíčky nebo boty ve stejném stylu a uvidíte, jak k sobě krásně zapadnou. Sluší zejména opáleným kráskám a také něžným vílám s oříškovýma očima a stejnou barvou vlasů. Někdy se béžové říká také barva velbloudí nebo „nude“, která má odstín spíše do růžova.

Nejlépe ji sladíte s pomocí červené, růžové nebo hnědé. Například temná černá zdramatizuje váš look. Romantickým blondýnkám pak nejvíce sluší kombinace s růžovými odstíny.
Pozor si dejte jenom na studené barvy. Mohou vám totiž vizuálně ubrat energii a přidat léta.Nejšťavnatěji působí spojení právě béžové a červené. Tady nikdy nešlápnete vedle.

béžová kabelka

Nezapomínejte na detaily
Slaďte všechny doplňky, pro toto období platí tedy rukavice, šálu nebo baretku. Držte se jednoduchého pravidla, měla byste nosit pouze 2-3 výrazné prvky ve stejné barvě.
Na tvaru až tolik nezáleží, spíše se řiďte svým vlastním instinktem a příležitostí, ke které si ji vezmete.

5/5 - (1 vote)